Сучасна нейрохірургія європейського рівня

ПРО ХІРУРГА

Кандидат медичних наук, нейрохірург вищої категорії, альголог, член Європейської асоціації вивчення болю

Малоінвазивні методи лікування - принципово новий напрямок хірургії, що дозволяє мінімізувати ділянку втручання та ступінь травматизації тканин, а також забезпечує піцієнту швидку реабілітацію та відновлення після операції»

Освіта

Листопад 2015 року

Навчальний курс прикладної хірургії за деформаціями хребта на базі центру аерокосмічної медицини Китаю, лікарні спортивної травми і центру спінальної хірургії в м.Пекін і Хебей (Китай)

Березень 2015 року

Навчальний курс прикладної хірургії Medtronic Academy за деформаціями хребта на базі клініки в м.Зальцбург (Австрія)

Квітень 2014 року

Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю нейрохірургія за результатами курсу підвищення кваліфікації. Національна медична академія післядипломної освіти, Київ.

Лютий 2013 року

Навчальний курс прикладної хірургії Medtronic Academy по нейромодуляціі в лікуванні больових синдромів на базі національного інституту нейрохірургії в м.Будапешт (Угорщина)

Липень 2012 року

Навчальний курс прикладної хірургії Medtronic Academy за деформаціями хребта з використанням систем малоінвазивної стабілізації на базі клініки в г.Толоченац (Швейцарія)

Жовтень 2008 року

Навчальний курс прикладної хірургії з використанням передніх трансторакальних і Трансабдомінальна доступів в хірургії хребта на базі клініки "Хеліос" в г.Шверін (Німеччина)

Серпень 2007 року

Навчання на базі кафедри нейрохірургії Мюнхенського медичного університету Максимільяна з курсом практичної нейрохірургії м.Аугсбург (Німеччина)

Вересень 2005 року

Інтернатура за фахом «Нейрохірургія», кафедра нейрохірургії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м.Київ, Україна.

Квітень 2005 року

Закінчив Київську медичну академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та кваліфікацію магістр з нейрохірургії.

Червень 2003 року

Закінчив Українську медичну академію, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та кваліфікацію лікаря.

досвід роботи

Серпень 2003 - Лютий 2005

Інтернатура за фахом нейрохірургія в профільному відділенні обласної клінічної лікарні, м.Полтава.

 

Серпень 2003 - лютий 2005

Очна частина інтернатури по нейрохірургії на базі кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти, м.Київ.

 

Лютий 2005 - Січень 2008

Нейрохірург відділення нейрохірургії обласної клінічної лікарні, м.Полтава.

 

Вересень 2006 - Січень 2008

Асистент кафедри неврології та нейрохірургії Української медичної стоматологічної академії, м.Полтава.

 

Травень 2007 - Август 2007

Навчання на базі кафедри нейрохірургії університету Максимільяна під керівництвом Д-р мед. Volkmar Heidecke, Мюнхен.

 

2005 - 2010

Аспірантура по нейрохірургії під керівництвом Акад. Педаченко Є.Г. в Інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова, м.Київ.

Лютий 2008

Нейрохірург Центрального госпіталю МВС України, м.Київ.

 

Квітень 2009

Нейрохірург приватної медичної клініки "Борис", м.Київ.

Вчений ступінь та членство

Ступінь кандидата медичних наук (спеціальність 14.01.05 - нейрохірургія) відповідно до рішення Вищої атестаційної комісії України. Дисертація на тему: «Рецидиви гриж міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта: хірургічне лікування і профілактика».

Член Європейсько асоціації з вивчення болю

СВОЄЧАСНА ДІАГНОСТИКА - ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ОПЕРАЦІЇ

РАДІОЧАСТОТНА НЕЙРОМОДУЛЯЦІЯ В ЛІКУВАННІ БОЛЬОВИХ СИНДРОМІВ

Радіочастотна нейромодуляція полягає в обробці тканин пацієнта високочастотними електричними сигналами РЧ діапазону через електрод з метою деструкції або модуляції нервів, які проводять больові імпульси. Методи РЧ, що застосовують в сучасній терапії болю поділяють на моно-, бі- і імпульсну РЧ нейромодуляцию за загальними характеристиками з урахуванням тих чи інших фізичних і клінічних особливостей.

Методи радіочастотної нейромодуляціі широко застосовуються в лікуванні безлічі больових синдромів (невралгія трійчастого нерва, біль в спині, фасет-синдром, міжреберна невралгія, комплексний регіонарний больовий синдром, кокцигодинія, та ін.).

Ефективне застосування радіочастотної нейромодуляціі в міжнародній практиці терапії болю заслуговує підвищену увагу та доводить необхідність її впровадження в умовах вітчизняної медицини. Тільки після того, як хірург зможе точно визначити ваші побажання і очікування від результатів, він зможе підібрати найбільш ефективний метод вирішення проблеми, а також пояснити всі нюанси і деталі операції.

Захворювання

Відгуки пацієнтів

 • 16 августа 2015
  Баутенен Лариса Григорьевна

  Моему мужу 75 лет. После операции по поводу компрессионного перелома 4-го позвонка в пояснично-крестцовом отделе позвоночника испытывал сильные боли и не мог встать на ноги. К Алексею Андреевичу Ерошкину (госпиталь МВД) обратились по рекомендации. Благодаря его профессионализму, чуткому и внимательному отношению - муж встал на ноги, ходит самостоятельно и не корчится больше от боли. Сердечное Вам спасибо, Алексей Андреевич и доброго Вам здоровья!

 • 17 апреля 2015
  Анастасия, Киев

  Обратилась в госпиталь МВД по рекомендации, была на консультации у нейрохирурга Ерошкина Алексея Андреевича. У меня невралгия тройничного нерва, уже 4 года, но лечение пока не помогало. Врач осмотрел меня и провел очень информативную для меня консультацию. Впервые за 4 года я увидела, что врач действительно уделил внимание конкретно к моему случаю. Осталась очень довольна визитом, планирую лечиться именно у Алексея Андреевича.

 • 3 февраля 2015
  Павел, Киев

  Обратился в госпиталь МВД по совету родственников, мол, там хирурги имеют огромный опыт. Оперировался в отделении нейрохирургии, удалили инфицированную атерому, справились за 20 минут. Оперировал Ерошкин Алексей Андреевич, отличный врач и отзывчивый человек. Среди врачей отделения нейрохирургии он считается лучшим диагностом. Как говорится: «глаз-алмаз и руки золотые». Здоровья Вам, Алексей Андреевич, и успехов во всех начинаниях. Спасибо за спину!

 • 5 января 2015
  Дмитрий, Днепропетровск

  Мне в этом отделении Ерошкин Алексей Андреевич удалял метастаз в позвоночник. Теперь могу ходить и не испытываю совсем боли. Очень хороший коллектив!

 • 7 января 2016
  Ирина, Польша

  Оперировалась у Ерошкина Алексея Андреевича по рекомендации друзей. Уже третий день после операции. По возвращению в Польшу мне предстоит еще продолжить обследование на тему онкомаркеров. Поэтому волнуюсь. А так я сегодня уже более - менее боец. Хожу, потом ложусь немного полежать. Купила бандаж, ношу, готовлюсь к дню рождения сына, у него завтра семейный обед для родственников, в честь его дня рождения. Хочу быть в форме. И надеюсь буду, Вашими стараниями. Спасибо Вам большое за Ваш труд и такую не простую, благородную профессию - ставить людей на ноги и возвращать к нормальной жизни!

 • 14 января 16
  Владимир, Донецк

  После операции по поводу гипергидроза более 4 лет тому назад, я заметил следующие изменения в своем здоровье. Потоотделение уменьшилось значительно, как и другие симптомы, которые у меня были. У меня все еще потеет лоб при занятиях спортом. Очень сильная, капающая влага бывает летом (но не более, чем у других людей), но такое потоотделение прекращается очень быстро как только я прекращаю занятия. Так что все чудесно!

 • 24 марта 2015
  Елена, Киев

  Мое жуткое покраснение лица в результате блашинг-синдрома (которое я всегда испытывала до операции) практически совсем исчезло! Очень редко я могу почувствовать, как мои щеки краснеют в неприятных ситуациях, но никто этого не замечает, и, возможно, мне это только кажется. Также я больше об этом не думаю. Покраснение при продолжительном пребывании в теплом помещении периодически возникает, но, честно говоря, меня это больше не волнует.

ТОРАКОСКОПІЧНА СИМПАТЕКТОМІЯ

Торакоскопічна симпатектомія – це малоінвазивна ендоскопічна процедура, яка проводиться під загальною анестезією з використанням відеомоніторингу на симпатичному стовбурі переважно грудного відділу і спрямована на контрольоване зниження активності симпатичної нервової системи у випадках її патологічної гіперактивності.

Торакоскопічна симпатектомія в даний час успішно використовується в лікуванні різних видів порушень серцевого ритму (LOQT Syndrome), при пошкодженні периферичних нервів верхньої кінцівки (комплексний регіонарний больовий синдром), як метод лікування ладонного гіпергідрозу, стресового почервоніння обличчя (блашінг-синдром), вазоспастичного акроцианозу, в лікуванні порушень кровопостачання верхніх кінцівок (хвороба Рейно, облітеруючий ендартеріїт, посттромботична дистальна оклюзія), при злоякісному больовому синдромі (рак підшлункової залози), а також багатьох інших патологіях. На даний момент розвитку ендоскопічної хірургії, в структурі лікування цих захворювань, торакоскопічна симпатектомія дозволяє домогтися високої ефективності і бажаного результату.