
Сучасна нейрохірургія європейського рівня
ПРО ХІРУРГА
Кандидат медичних наук, нейрохірург вищої категорії, альголог, член Європейської асоціації вивчення болю
Малоінвазивні методи лікування - принципово новий напрямок хірургії, що дозволяє мінімізувати ділянку втручання та ступінь травматизації тканин, а також забезпечує піцієнту швидку реабілітацію та відновлення після операції»
Листопад 2015 року
Навчальний курс прикладної хірургії за деформаціями хребта на базі центру аерокосмічної медицини Китаю, лікарні спортивної травми і центру спінальної хірургії в м.Пекін і Хебей (Китай)
Березень 2015 року
Навчальний курс прикладної хірургії Medtronic Academy за деформаціями хребта на базі клініки в м.Зальцбург (Австрія)
Квітень 2014 року
Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю нейрохірургія за результатами курсу підвищення кваліфікації. Національна медична академія післядипломної освіти, Київ.
Лютий 2013 року
Навчальний курс прикладної хірургії Medtronic Academy по нейромодуляціі в лікуванні больових синдромів на базі національного інституту нейрохірургії в м.Будапешт (Угорщина)
Липень 2012 року
Навчальний курс прикладної хірургії Medtronic Academy за деформаціями хребта з використанням систем малоінвазивної стабілізації на базі клініки в г.Толоченац (Швейцарія)
Жовтень 2008 року
Навчальний курс прикладної хірургії з використанням передніх трансторакальних і Трансабдомінальна доступів в хірургії хребта на базі клініки "Хеліос" в г.Шверін (Німеччина)
Серпень 2007 року
Навчання на базі кафедри нейрохірургії Мюнхенського медичного університету Максимільяна з курсом практичної нейрохірургії м.Аугсбург (Німеччина)
Вересень 2005 року
Інтернатура за фахом «Нейрохірургія», кафедра нейрохірургії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м.Київ, Україна.
Квітень 2005 року
Закінчив Київську медичну академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та кваліфікацію магістр з нейрохірургії.
Червень 2003 року
Закінчив Українську медичну академію, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та кваліфікацію лікаря.
Серпень 2003 - Лютий 2005
Інтернатура за фахом нейрохірургія в профільному відділенні обласної клінічної лікарні, м.Полтава.
Серпень 2003 - лютий 2005
Очна частина інтернатури по нейрохірургії на базі кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти, м.Київ.
Лютий 2005 - Січень 2008
Нейрохірург відділення нейрохірургії обласної клінічної лікарні, м.Полтава.
Вересень 2006 - Січень 2008
Асистент кафедри неврології та нейрохірургії Української медичної стоматологічної академії, м.Полтава.
Травень 2007 - Август 2007
Навчання на базі кафедри нейрохірургії університету Максимільяна під керівництвом Д-р мед. Volkmar Heidecke, Мюнхен.
2005 - 2010
Аспірантура по нейрохірургії під керівництвом Акад. Педаченко Є.Г. в Інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова, м.Київ.
Лютий 2008
Нейрохірург Центрального госпіталю МВС України, м.Київ.
Квітень 2009
Нейрохірург приватної медичної клініки "Борис", м.Київ.
Ступінь кандидата медичних наук (спеціальність 14.01.05 - нейрохірургія) відповідно до рішення Вищої атестаційної комісії України. Дисертація на тему: «Рецидиви гриж міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта: хірургічне лікування і профілактика».
Член Європейсько асоціації з вивчення болю
СВОЄЧАСНА ДІАГНОСТИКА - ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Радіочастотна нейромодуляція полягає в обробці тканин пацієнта високочастотними електричними сигналами РЧ діапазону через електрод з метою деструкції або модуляції нервів, які проводять больові імпульси. Методи РЧ, що застосовують в сучасній терапії болю поділяють на моно-, бі- і імпульсну РЧ нейромодуляцию за загальними характеристиками з урахуванням тих чи інших фізичних і клінічних особливостей.
Методи радіочастотної нейромодуляціі широко застосовуються в лікуванні безлічі больових синдромів (невралгія трійчастого нерва, біль в спині, фасет-синдром, міжреберна невралгія, комплексний регіонарний больовий синдром, кокцигодинія, та ін.).
Ефективне застосування радіочастотної нейромодуляціі в міжнародній практиці терапії болю заслуговує підвищену увагу та доводить необхідність її впровадження в умовах вітчизняної медицини. Тільки після того, як хірург зможе точно визначити ваші побажання і очікування від результатів, він зможе підібрати найбільш ефективний метод вирішення проблеми, а також пояснити всі нюанси і деталі операції.
Захворювання
Відгуки пацієнтів
Торакоскопічна симпатектомія – це малоінвазивна ендоскопічна процедура, яка проводиться під загальною анестезією з використанням відеомоніторингу на симпатичному стовбурі переважно грудного відділу і спрямована на контрольоване зниження активності симпатичної нервової системи у випадках її патологічної гіперактивності.
Торакоскопічна симпатектомія в даний час успішно використовується в лікуванні різних видів порушень серцевого ритму (LOQT Syndrome), при пошкодженні периферичних нервів верхньої кінцівки (комплексний регіонарний больовий синдром), як метод лікування ладонного гіпергідрозу, стресового почервоніння обличчя (блашінг-синдром), вазоспастичного акроцианозу, в лікуванні порушень кровопостачання верхніх кінцівок (хвороба Рейно, облітеруючий ендартеріїт, посттромботична дистальна оклюзія), при злоякісному больовому синдромі (рак підшлункової залози), а також багатьох інших патологіях. На даний момент розвитку ендоскопічної хірургії, в структурі лікування цих захворювань, торакоскопічна симпатектомія дозволяє домогтися високої ефективності і бажаного результату.